Portal rekrutacyjny szukamdopracy.com zaprasza do współpracy firmy oraz agencje pracy.

Tworząc ofertę szukamdopracy.com dokładamy starań, aby była ona dopasowana do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Już dziś mogą Państwo skorzystać z opcji dodawania ofert pracy, promocji ofert, ale także z reklamy banerowej na naszej stronie oraz profilach social media.

Z naszych usług skorzystało już wiele firm, a najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług są otrzymane referencje.

W przypadku pytań prosimy o kontakt. Wystarczy napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dołożymy starań aby skontaktować się niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 24 godzin.


Referencje od firm dla prtalu pracy szukamdopracy.com 

Promuj kursy i szkolenia w portalu szukamdopracy.com

Portal szukamdopracy.com dociera do pracowników w Polsce, ale także do osób przebywających poza granicami Polski. Wśród odwiedzających stronę mamy osoby myślące o znalezieniu lub zmianie pracy, oraz takie które są zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Dlatego dodanie oferty na naszej stronie może okazać się strzałem w 10!

Jeśli Państwa firma posiada ofertę kursów zawodowych ( BHP, IT, kursy grafiki komputerowej, kursy dla spawaczy, operatorów wózków widłowych, kursów dla pracowników domów opieki, etc), szkoleń językowatych, zachęcamy do dodania oferty w portalu szukamdopracy.com

Koszt zamieszczenia ogłoszenia na nielimitowany czas to zaledwie 49 zł netto.
Dodatkowo oferujemy możliwość darmowego dodania oferty pracy, a także promocje oferty w profilach social media.

Zainteresowane formy prosimy o przesłanie emalia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca Irlandia