Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa na Polskie Targi Pracy i Pomysłów na Biznes organizowanych w Manchester w Wielkiej Brytanii, przez portal pracy szukamdopracy.com wraz z brytyjskim partnerem biznesowym.

Dla firm poszukujących pracowników, nowych franczyzobiorców będzie to idealna okazja aby porozmawiać z osobami obecnie przebywającymi w Wielkiej Brytanii, które szukają pracy, pomysłu na własny biznes lub noszą się z zamiarem powrotu do Polski.

Wybór miejsca – miasta Manchester, nie jest przypadkowy. Manchester to pod względem wielkości i zaludnienia jedno z największych miast w Wielkiej Brytanii, świetnie skomunikowany z resztą kraju, dom i miejsce pracy wielu Polaków.
Ze względu na zmiany w Wielkiej Brytanii jak m.in Brexit, a także dynamiczny rozwój Polski w ostatnich latach, wiele osób podejmuje decyzje o powrocie do kraju, lub zastanawia się nad takim krokiem.

Dla poszukujących pracy, pomysłu na własny biznes Polaków przebywających na Wyspach to wyśmienita okazja aby nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami, uzyskać informacje o systemach franczyzowych,  porozmawiać o atutach pracy i życia po powrocie do Polski.

Serdecznie zapraszamy Państwa Firmę do udziału w organizowanych przez nas targach pracy, które odbędą się w dniu 29 września 2019r. w Wielkiej Brytanii w Manchesterze.

Będą mogli Państwo zaprezentować Państwa firmę i ofertę, porozmawiać z potencjalnymi kandydatami, przedstawić argumenty za pracą / współpracą właśnie w Państwa firmą.

Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb firm, uwzględniające udział w targach, ale także publikację ofert na stronie portalu pracy szukamdopracy.com , employer brandingu oraz promocję w social media i internacie.

W przypadku zainteresowania udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem w celu przedstawiania pełnej oferty udziału w targach.

Serdecznie zapraszamy! 

Praca Irlandia