Drukuj

Portal rekrutacyjny szukamdopracy.com poszukuje osób do współpracy na zasadzie non profit.
Oferta skierowana jest dla osób, które chcą aktywnie uczestniczyć w współtworzeniu portalu rekrutacyjnego szukamdopracy.com, specjalizować się w tematyce związanej z rynkiem pracy, zdobywać doświadczenie, zbudować portfolio publikacji, promować nazwisko.

Portal szukamdopracy.com sukcesywnie poszerza obszar działania, docierając do tysięcy osób w Polsce i w Europie, dlatego decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że twoje teksty, artykuły będą czytane przez szerokie grono odbiorców.

Tworzymy profesjonalny portal rekrutacyjny z ofertami pracy w Polsce i Europie. Dla firm, pracodawców oprócz możliwości dodawania ofert pracy, oferujemy także wsparcie w budowie wizerunku pracodawcy ( employer branding).

Chcemy aby publikowane teksty, artykuły i poradniki dla poszukujących pracy były redagowane w sposób profesjonalny i merytoryczny, dlatego właśnie szukamy kogoś takiego jak Ty, kto zna temat rynku pracy i wie jak o tym napisać!

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Portal rekrutacyjny szukamdopracy.com Z nami możesz znaleźć prace i pracowników!

logoszukam

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać