Portal pracy szukamdopracy.com zaprasza do współpracy firmy oraz agencje pracy.

Tworząc ofertę portalu pracy szukamdopracy.com dokładamy starań, aby była ona dopasowana do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Już dziś mogą Państwo skorzystać z opcji dodawania ofert pracy na stronie, promocji ofert, ale także z reklamy banerowej na naszej stronie oraz profilach social media.

Z naszych usług skorzystało już wiele firm, a najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług są otrzymane referencje.

W przypadku pytań prosimy o kontakt. Wystarczy napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dołożymy starań aby skontaktować się niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 24 godzin.


Referencje od firm dla prtalu pracy szukamdopracy.com 

 

Promuj kursy i szkolenia w portalu szukamdopracy.com

Portal szukamdopracy.com dociera do pracowników w Polsce, ale także do osób przebywających poza granicami Polski. Wśród odwiedzających stronę mamy osoby myślące o znalezieniu lub zmianie pracy, oraz takie które są zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Dlatego dodanie oferty na naszej stronie może okazać się strzałem w 10!

Jeśli Państwa firma posiada ofertę kursów zawodowych ( BHP, IT, kursy grafiki komputerowej, kursy dla spawaczy, operatorów wózków widłowych, kursów dla pracowników domów opieki, etc), szkoleń językowatych, zachęcamy do dodania oferty w portalu szukamdopracy.com

Koszt zamieszczenia ogłoszenia na nielimitowany czas to zaledwie 49 zł brutto.
Dodatkowo oferujemy możliwość darmowego dodania oferty pracy, a także promocje oferty w profilach social media.

Zainteresowane formy prosimy o przesłanie emalia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.